Sniktitt på neste Quiltemagasinets ABC sider

ABC sidene i neste Quiltemagasinet tar også for seg trekanter og her får du mønster til teppe og løpere. Bladet sendes ut i dag til abonnenenter og er i handelen uke 16.

Oversæt til norsk
Written By
More from Tove Fevang

GOD PÅSKE – gratis oppskrift på min Korona klut!

De siste ukene har jeg "hengt" mest i sofaen og strikket kluter....
Read More

10 kommentarer

  • Så artig å se teppet i nye farger. Husker godt kurset » trekanter til besvær»Det var da jeg fikk en ahaopplevelse og siden har trekanter vært artig og sjelden til besvær.

    • Hei Bente!
      Ja, kurset har vært på agendaen gjennom mange år. Tydeligvis like aktuelt hele tiden. Har erfart det igjen denne uken, med foredrag om temaet i både Horten Quiltelag og Nordstrand og Bekkelaget Quiltelag.

  • Er egentlig ikke så glad i trekanter. De gjør liksom som de selv vil. Men kanskje jeg skal ta steg for steg nå i påsken og få til en koselig sommerduk? Håper bladet kommer snart.

    • Hei Wenche!
      Ja, enig at trekanter fort kan gjøre som de vil, men med noen enkle knep som å tenke trådretning, kan du ta styringen selv. Bladet er nok snart på vei… 😉

Kommentering er stengt.